İş hayatına atılmak için sabırsızlanan gençler. Sizlerin hayallerinizin ve isteklerinizin farkındayız.

Çok para kazanmak istiyor, bir an önce terfi etmek istiyor, iş yerinde daha az zaman geçirmek istiyor, işin yönetimine katılmak istiyor, yaptığınız işte anlam duygusu bulmak istiyor, teknolojiyi sonuna kadar kullanmak istiyor, iyi yaşamak istiyor, rutin işler yapmak istemiyor, renkli bir iş hayatının hayalini kuruyorsunuz.

Peki iş hayatı sizlerden ne istiyor bunun farkında mısınız ?

Günümüz dünyasında bilgi, tecrübe ve yeteneğe bir arada sahip olan firmalar fark yaratıyor. Bizler de bu özelliklere sahip olan çalışanları kucaklamaya hazırız, ama nedir sizin sahip olmanızı beklediğimiz bilgi tecrübe ve yetenekler :

Bizler öncelikle sizlerin iyi eğitimli bireyler olmanızı istiyoruz, hakkederek ve ter dökerek bitirebileceğiniz kaliteli bir eğitim sürecinden geçmiş olmanızı, yapacağınız mesleğe dair temel prensipleri çok iyi özümsemiş olmanızı istiyoruz.

En az bir yabancı dili çok iyi yazılı ve sözlü olarak kullanmanızı istiyoruz. Bunu dünyayı anlayabilme becerisi olarak görüyor ve evrensel düşünmenizi mümkün kılan bir beceri olduğunu düşünüyoruz.

Sürekli öğrenmeye odaklanmış bireyler olmanızı bekliyoruz. Gelişen ve değişen dünyayı takip eden, değişime hazır ve gelişmeye istekli bireyler olarak görmek istiyoruz sizleri.

İyi iletişimciler olmanızı bekliyoruz. Bireysel çalışabildiği gibi iyi bir takım oyuncusu da olabilecek, sadece sanal ortamda değil, gerçek dünya da sosyalleşebilen açık sözlü, eleştirebilen ama eleştiriye de açık bireyler bekliyoruz.

Dayanıklı olmanızı istiyoruz, zorluklar karşısında geri adım atmayan, kolay teslim olmayan, direngen çalışanlar istiyoruz.

Kararlı, sebatkar ve özenli olmanızı, elinize aldığınız işi kendi aynanız olarak gören ve sonuna kadar giden bireyler istiyoruz.

Dürüstlükten ve etikten ödün vermeyen sözüne, işine, onuruna güvenebileceğimiz çalışanlarla karşılaşmayı ümit ediyoruz.

Sağlıklı, enerjik, sportif ve pozitif bireylerle çalışmak istiyoruz. Her gün işe ayaklarını sürüyerek gelen, kendi de dahil hiçbir şeyden memnun olmayan, kararsız, tembel ve korkak çalışanlardan sıkıldık.

Görgülü, kültürlü ve saygılı bireyler olmanızı bekliyor, teknolojiye ruh ve karakter katmanızı bekliyoruz.  Bu tip bireylerin çalışma ortamının kalitesini herkes için yükselttiğini ve gerçek anlamda fark yarattığını düşünüyoruz.

Eğlenmesini ve gülmesini bilen ama iş zamanı sonuna kadar odaklanabilen işi koparana kadar ısrar eden sıkı çalışanlar istiyoruz.

Eksiklerini gören, gidermek için çaba sarf eden, gelişmenin zaman aldığının farkında olduğu için sabırlı ve istikrarlı çalışanlar bekliyoruz.

Bu özelliklere sahipseniz isteklerinizi karşılamamız çok kolay. Gelin iş yerlerini siz nasıl istiyorsanız öylece yeni baştan yaratalım, ama bize daha iyi sonuçlar alacağımızı garanti edecek ve bunun için savaşacaksınız.

Gelecek sizsiniz…ancak geleceğinize hazır mısınız ? Hepiniz çok güzel şeyler istiyor ancak bu güzel şeylere sahip olmayı  içinizden çok azınızın hakkedeceğinin de farkında mısınız ?

Sizler cevap şıkları olan sorulara ve zorluk derecesini kendinizin seçtiği  bol bol bonus ve can kazandığınız  bilgisayar oyunlarına alıştınız.

Hayat ise yüzlerce şıkkı olan soruları, tekrarı olmayan şansları, herkesin aynı level da mücadele ettiği senaryolarıyla biraz farklı olacak.

Güzel bir oyun olacak..

Hadi bir an önce başlayın artık..

Enerjinize herkesin ihtiyacı var..